DLACZEGO MY?

Jesteśmy doświadczonym zespołem spedytorów, biegle posługujemy się językami obcymi i zapewniamy szybką, terminową i profesjonalną realizację przyjętych zleceń. Przewozy realizujemy zgodnie z wymogami: konwencji CMR, polskiego Prawa Przewozowego oraz instrukcjami od Zleceniodawcy.

Poztel Sp. z o.o.

Jest profesjonalnym przedsiębiorstwem spedycyjnym specjalizującym się w usługach transportowych krajowych i międzynarodowych. Znajomość rynku i wysoka specjalizacja pozwala na zaoferowanie atrakcyjnych stawek i sprawne dostosowanie do Państwa systemów logistycznych. Gwarantujemy szybki przepływ informacji na temat przewożonych ładunków, bezpieczeństwo oraz terminowość dostaw. Działamy w oparciu o Polskie Prawo Przewozowe, Konwencje CMR, Kodeks Cywilny, Karnet TIR oraz Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej.

OSIĄGNIĘCIA

98
% zadowolonych klientów
123
mln przejechanych kilometrów
98
% zadowolonych klientów
123
mln przejechanych kilometrów
500
tyś. przewiezionych ton ładunków
2000
podpisanych umów rocznie
500
tyś. przewiezionych ton ładunków
2000
podpisanych umów rocznie

Nasze pasje

Naszą pasją jest transport kombinowany, intermodalny i multimodalny tzn. z wykorzystaniem więcej niż jednego rodzaju transportu.

Homepage

NASZA SIEDZIBA

Homepage

OFERTY PRACY

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nie ograniczamy miejsca pracy do jednego miasta. Twoim warsztatem pracy może być cały Świat! Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie bezpośrednich relacji biznesowych z producentami (import i eksport towarów), zmierzających do stałej współpracy. Od kandydata/ki oczekujemy: minimum 2 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży usług (poparte dokumentami); wykształcenia min. średniego…

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Jeśli jesteś osobą: mieszkającą w Poznaniu lub okolicach i chcesz osiągnąć niezależność finansową; otwartą i optymistycznie nastawioną do Świata, logicznie myślącą i kreatywną, lubiącą kontakt z ludźmi, operujesz poprawną polszczyzną oraz językiem obcym na poziomie komunikatywnym, posiadasz miły i przyjazny głos, oraz niezwykły dar przekonywania to najprawdopodobniej szukamy Ciebie! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne do pracy…

BRANŻE, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Od wielu lat współpracujemy z producentami z branży: hutniczej, mięsnej, owoców i warzyw, spożywczej, drzewnej.